Msi laptop arıza tespiti

Msi laptop arıza tespiti servis olarak önem verdiğimiz konulardan birisidir. Tecrübeli teknisyenler tarafından yapılan arıza tespitleri doğru parça değişimi ve yerinde onarımları sağlamaktadır. Ayrıca iyi yapılmış bir arıza tespiti daha düşük fiyatlarla işlemlerin kusursuz yapılmasını bu sayede hem zaman hem paradan tasarruf etmenizi sağlar. Tabi ki modeline uygun msi yedek parça seçimi ve değişimi tecrübe gerektirmektedir.Bir servisin işçiliği çok iyi olsa bile yanlış parçayı değişiyorsa yapılan tamirin hiçbir önemi yoktur.Bu sebeple msi laptop tamiri sadece iyi işçilik değil aynı zamanda bilgi ve tecrübe gerektiren bir iştir. Biz msi servisi olarak çalışma arkadaşlarımızı bu kriterleri yerine getirebilecek teknik servis konusunda eğitimli ve tecrübeli kişileri ekibimize dahil ederek size en doğru hizmeti vermekteyiz.

Msi Servis

Teknoloji hayatımızda önemli bir yer tutmamaktadır ve hayatımızın büyük bir kısmında teknolojiyi kullanarak zaman ve paradan tasarruf etmemizi sağlamaktayız. Hemen hemen bütün iş yerlerinde ve evlerde bulunan laptoplar ise kullandığımız teknolojilerden sadece bir tanesidir. Laptoplar bir çok alanda bize kolaylık sağlamaktadır dolayısıyla artık elimiz ayağımız haline gelmiş olan bu teknolojiyi kullanırken dikkat etmemiz gereken bir takım durumlar vardır.Laptoplar yapıları gereği hassas ve dikkatli kullanılması gereken cihazlardır. Aynı araçlar ve makineler gibi düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyarlar. Msi servis olarak biliyoruz ki düzenli olarak bakımı yapılan laptoplar uzun süre sizi yolda bırakmadan çalışmaya devam etmektedir. Aksi halde ise kısa sürede arıza verip size sorunlar çıkarabilmektedir. Bu durumda ise msi servis olarak teknik destek vererek sorunlarınızı kısa sürede çözüme ulaştırıyoruz. 

MSI GL62 6QDi581

 

 Msi GL62 full hd yüksek çözünürlük ekrana, NVIDIA GeForce GTX 950 model orta sınıf tüm oyunlara hitap eden bir grafiğe ve dört çekirdekli İntel i5 6300HQ işlemciye sahip. Bu cihazın en büyük artısı ise 4 çekirdek işlemciye sahip olması.Cihaz bu sayede oldukça  hızlı ve optimize bir şekilde çalışmakta. Ayrıca kasa ve klavye tasarımı da oldukça başarılı. Cihazda gamer serilerinde artık klasik haline gelen turboboost tuşu kullanılmış. Tek soğutucu fanı olmasına rağmen turboboost özelliği sayesinde istediğinizde fanı son devirde çalıştırarak yeterli soğumayı sağlamış oluyorsunuz. 

Özellikleri:

Cpu : Intel Core i5 6300HQ
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 950M
Ekran özellikleri: 15.6 inch, 16:9, 1920×1080 pixels, glossy: no
Ağırlık : 2.3kg