Yedek Parça

MSI Yedek Parça

Msi Laptop Yedek Parça

Msi yedek parça değişimi

Msi Anakart Tamiri

Genel olarak laptopun anakartı arızalandığı zaman yeni bir bilgisayar almak gerekir. Fakat yeni bir bilgisayar almadan önce anakartın sorunu belirlenmeli ve tamir edilebilir olup olmadığını gözlemlemek gerekir. Msi servisimize gelmekte olan arızalı anakartların büyük çoğunluğu tamir edilerek tekrar kullanılabilir hale getirilmektedir. Bu sayede çok daha ekonomik şekilde yeni bir laptop almanıza gerek kalmadan bilgisayarınızı kullanmaya devam edebileceksiniz.

Msi iç Ekran Lcd Panel Değişimi

Ekranı kırılan tüm notebookların ekranı yenisiyle değiştirilebilir. Önemli olan parça koduna bakılarak uyumlu olan ekranı montaj etmektir.Böylelikle yeni bir laptop almanıza gerek kalmaz ve paranız cebinizde kalır. Profesyonel olarak yapılmayan ekran değişimleri sonucunda görüntü bozulması hatalı montajdan kaynaklı ekranda kararma belirebilir. Bizi tercih etmeniz durumunda yapılan tüm işlemlerin profesyonelce ve garantili olarak yapıldığını göreceğinizden emin olabilirsiniz.

Msi Pil (Batarya) Değişimi

Yeni nesil laptoplarda pil cihazın içine entegre edilmiş şekilde üretilmektedir. Entegre pillerin sökülerek yenisinin takılması uzman kişiler tarafından yapılmalıdır aksi takdirde bilgisayarın anakartı bozulabilir veya kısa devre diye tabir edilen sorun ortaya çıkması durumunda pil alev alarak yangınlara sebep olabilmektedir. Dizüstü bilgisayarınızın pili değişmesi gerektiğinde eğitimli ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından işlemlerinizin doğru yapıldığından emin olabilirsiniz.

Msi Klavye Değişimi

Klavyeler genel oalrak bir kaç sebepten bozulmaktadır. Bunlar klavyeye sıvı dökülmesi darbeye maruz kalması ve zamanla yıpranarak işlevini yitirmesi gibi sorunlardır. Klavye değişimi için Msi laptopunuzun tamamen sökülmesi gerekebilir. Yeni nesil laptoplarda klavye üst kasaya sabitlenerek puntolanmıştır. Klavye değişimi için özel aparatlar ve uzmanlık gerekmektedir. Servisimizde bütün Msi laptop modellerinin klavye değişimi yapılmaktadır.

Msi Adaptör Değişimi

Her laptopun adaptörü cihazın gereksinimlerine uygun modele özel olarak üretilmektedir. Uyumsuz veya çok kötü kalitedeki adaptörler cihazları şarj etmemekte ve ilerleyen zamanlarda pilin veya anakartın arızalanmasına sebep olmaktadır. Msi adaptörleri de modellerine göre değişmektedir. Notebookunuzun modelini belirterek servisimizden tam uyumlu adaptörünüzü temin edebilirsiniz.

Msi Sarj Soketi Değişimi

Laptoplarda sarj soketleri genel olarak bilgisayarın fişe takılı olarak sürekli hareket ettirilmesinden uyumsuz adaptör kullanılmasından veya darbe görmesinden  kaynaklanmaktadır. Sarj soketleri standart değildir her markanın ve alt modellerinin kendine özel soketleri vardır servisimizde her modelin sarj soketi orijinalı ile değişimi yapılmaktadır.

Msi Kasa (Cover) Değişimi

Laptoplar yapısı gereği çok hassastır ve darbelere karşı dayanıklı değillerdir. darbe gören laptopların kırılan kasaları değişmelidir aksi takdirde kırık olan parçalar kısa devreye sebep olarak daha büyük maliyetlere sebep olabilir. Bazı modellerde daha ucuza mal olması açısından kasa değişimi yerine onarım yapılabilmektedir. Servisimizde gerekli incelemeler yapıldıktan sonra kasa tamiri veya kasa değişimi fiyatı teklif edilerek işlemi yapılabilmektedir.

Msi Hard Disk – SSD Değişimi

Kullanılan her sabit diskin belirli bir ömrü vardır. Sabit disklerin ömrü kullanım koşulları ve sıklığına bağlı olarak değişmektedir. Hard diskler içinde bir takım mekanik parçaları olan bileşenlerden oluşmaktadır bu nedenle darbelere karşı da hassastır. Yeni nesil SSD lerde ise parçalar tamamen elektroniktir ömürleri daha uzun daha hızlı ve darbelere karşı dayanıklıdır.Dilerseniz yavaş çalışan hard disklerin ssd ile değişimi yapılabilmektedir.

 

MSI Notebook Ekran

MSI Notebook Klavye

MSI Notebook Adaptör

MSI Notebook Batarya

MSI Notebook SSD Harddisk

MSI Notebook Fan

MSI Notebook Ram

MSI Notebook Ekran Kartı

MSI Masaüstü Anakart

MSI Notebook Dokunmatik

MSI Notebook Kasa(Cover)

MSI Notebook Menteşe